mail@urok-ua.com

Завдання для тематичної контрольної роботи за темою «Ти – людина, громадянин, значить маєш права»

Завдання для тематичного контролю за розділом «Ти і цивільно-правові відносини». Розроблені у відповідності до навчальної програми за підручником «Правознавство (практичний курс)» для 9 класу О.Д.Наровлянського.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Добре , що контрольна робота розроблена для двох варіантів та розподілена за рівнями. Учні мають можливість обрати потрібний для них рівень та попередньо оцінити результат своєї діяльності, так як кількість балів вказується на початку завдання.

  2. Авторка представила нам тематичну контрольну роботу з правознавства у двох варіантах. У кожному варіанті чотирирівневі завдання. І знову типова помилка вчительки(!) : кожне завдання має бути оцінене певною кількістю балів, щоб учні мали змогу вибору тих завдань, які вони зможуть написати. Це вибір учнів і ми – вчителі маємо створити всі умови, щоб цей вибір був можливий.

    1. Я думаю, що всім зрозуміло, якщо в одному рівні є певна кількість завдань однакової складності, то всі вони оцінюються однаковою кількістю балів. То, напевно, не дуже складно порахувати якою кількістю балів оцінюється одне завдання. Наприклад: І рівень – 6 завдань на 3 бали, відповідно одне – 0,5 бала. Проста математика.