super@urok-ua.com

Інтегрований урок з математики, 6 клас

Автор публікації
Автор матеріалу: Інтегрований урок з математики, 6 клас
Посада: Вчитель математики
Місце роботи: Криворізька загальноосвітня школа-інтернат №4

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Документ описує проведення інтегрованого уроку на тему “Прямокутна система координат” для 6 класу, який має на меті повторення алгоритму побудови та знаходження точок за координатами на координатній площині, а також ознайомлення з тваринним світом України. Урок покликаний розвивати самостійність, пізнавальну діяльність, зорово-слухову пам’ять, логічне мислення та творчі навички учнів, а також виховувати взаємоповагу, працьовитість та любов до рідної природи.

  1. Організаційний момент – введення в тему уроку та мети.
  2. Актуалізація знань – фронтальне опитування учнів.
  3. Застосування знань, умінь та навичок – практичні завдання з побудови координат та вивчення тваринного світу України.
  4. Рефлексія – обговорення та самооцінювання результатів уроку.
  5. Підсумок уроку – закріплення основних понять теми.

Заняття містить міжпредметні зв’язки з природознавством та включає роботу на комп’ютері, картки для учнів, інформаційні блоки про тваринний світ України, цікаві факти та творчі завдання.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Цікавий та нестандартний урок, який допоможе активізувати пізнавальну діяльність учнів, зробить урок насиченим та динамічним. Але при використанні таких завдань мої учні не встигали зробити більше ніж два-три координатних малюнка за урок. Хоча якщо використовувати готові накреслені декартові координати, то це стане можливим.

  2. Добре те, що вчителька пов’язала урок математики із природознавством. Проте внаслідок великої кількості інформаційних блоків губляться етапи уроку математики. Авторка використовує шість(!) однотипових завдань. Хотілося б бачити і завдання зворотнього характеру (за даним рисунком послідовно записати координати точок). Не зрозуміло також для чого використовувався комп’ютер?

  3. Інтеграція на уроці дозволяє учням оволодіти умінням вчитися. Використані методи сприяють засвоєнню матеріалу, розвивається гнучкість мислення, допитливість. Вчитель на уроці формує ключові компетентності., збагачує зміст особистісно значущим матеріалом.