mail@urok-ua.com

Інтерактивна гра “Доббль”

Гра « Знавець англійської мови» ( побудована на принципі настільної гри Доббль) – це динамічна весела гра, яка розвиває зорове сприйняття, уважність та пам´ять.
Колода містить круглі карти (55) з різними малюнками (вісім на кожній) малюнки за темами які діти вже вивчили (тварини, дії, продукти харчування, числа, меблі, шкільне приладдя, зовнішність тощо) .Кожна карта унікальна, але на кожній парі карт є один (і тільки один) спільний для цих карт малюнок. Саме на пошуку цього збігу і побудована ця гра.
Правила гри ( їх може бути кілька варіацій): кожен з гравців бере по одній карті, колода карт кладеться в центрі столу малюнками вгору. Гравці одночасно перевертають свої карти і порівнюють малюнки на своїй карті з малюнками на верхній карті в центральній колоді. Гравець, який побачив збіг, називає знайдений малюнок і забирає карту собі. Переміг той, хто виявився найшвидшим і уважним і зміг зібрати у себе найбільше карт, він і є «Знавець англійської мови» Оскільки всі діють одночасно, гра проходить дуже динамічно і весело!
На уроках я використовую її для повторення пройденого лексичного матеріалу. У мене дві однакові колоди. Ділю учнів на 2 команди (від 4-6 учнів), вони вже знають правила гри, сідають навколо однієї парти і починають грати, слова називають англійською мовою.

  • : Піка Марина Григорівна
  • : вчитель англійської мови в початкових класах
  • : Запорізький НВК "Гармонія плюс"
  • - Інтерактивна гра «Доббль»
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Дякую за змістовне напрацювання. Фото підтверджують вказані в анотації форми роботи. Така робота для дітей є дуже цікавою, розвивальною. Завдяки зоровому сприйняттю матеріалу діти краще зможуть опрацювати теми. Щоб забезпечити таку майстерну наочність, потрібно приділити велику увагу її створенню, а це потребує чималих зусиль та часу. Дякую за креативність!