mail@urok-ua.com

Казочка-до уроку підказочка (збірник лінгвістичних казок)

Лінгвістична казка – це дуже цікавий вид навчання. За допомогою неї можна із захопленням розповісти про правила української мови, члени речення, різні частини мови.

Використання лінгвістичного тексту на уроках мови підвищить зацікавленість учнів до навчального мовного матеріалу, систематизує їх знання, продовжить роботу над розвитком логічного мислення.

Вікно перегляду документа

  • : Юркова Оксана Федорівна
  • : учитель української мови та літератури
  • : Долинська загальноосвітня школа I-III ступенів
  • Казочка-до уроку підказочка
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Автор роботи – творча особистісь, і, я думаю, добра людина, бо її казочки теж дуже добрі. Пробувала використовувати лінгвістичні казки для подачі нового матеріалу, але відмовилася, багато уваги учні звертають все ж таки на саму розповідь, а не на правила. Та якщо автору подобається і у неї це виходить, то чому б іні.

  2. Лінгвістичні казки – це ще один спосіб зацікавити школярів навчальним матеріалом. Лінгвістичні
    казки систематизують знання, розвивають пам’ять,творчу уяву, логічне мислення, зв’язне мовлення. Представлена збірка є гарним подарунком для дітей. Дякую.

  3. Запропонована збірка лінгвістичних казок має право на існування. Кожен вчитель може запозичити деякі ідеї та використати під час уроку. Казка “Чому А перша?” придатна для рольової гри.

  4. Дуже здивувало те, що учитель української мови та літератури вживає до букв (літер) прикметники “голосні” та “приголосні”… Букви бувають великі і малі, друковані і рукописні, а голосні і приголосні – ЗВУКИ.