mail@urok-ua.com

Конспект бінарного уроку + презентація «Степова зона України. Модальні дієслова»

На представленому уроці було поєднано два предмети – географію та англійську мову. Органічне поєднання вивчення степової зони України, її особливостей рослинного та тваринного світу та вивчення модальних дієслів англійської мови, особливості їх вживання у процесі комунікації.

Даний бінарний урок проводився з елементами методики CLIL, що передбачає вивчення теми географії шляхом залучення іноземних мовленнєвих конструкцій та граматичних структур (в даному випадку – модальних дієслів).

Робота на уроці була організована в малих групах із представленням випереджувальних завдань.

Конспект бінарного уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Урок цікавий вже тим, що його проводять два вчителі: географії та англійської мови. А це характерно саме для бінарних уроків. Вивчення будь-якої проблеми на межі двох наук – це завжди цікаво. Такий вид діяльності викликає високу мотивацію, спонукає до творчого пошуку. Успіхів вам!

  2. Вважаю урок корисним , цікавим та сучасним. Поєднати географію та іноземну мову , на мою думку, є вдалою ідеєю. Подібні уроки учні сприймають з інтересом, увага школярів більше зосереджується на пізнавальній цінності запитань. Дякую.