mail@urok-ua.com

Конспект бінарного уроку + презентація «Степова зона України. Модальні дієслова»

На представленому уроці було поєднано два предмети – географію та англійську мову. Органічне поєднання вивчення степової зони України, її особливостей рослинного та тваринного світу та вивчення модальних дієслів англійської мови, особливості їх вживання у процесі комунікації.

Даний бінарний урок проводився з елементами методики CLIL, що передбачає вивчення теми географії шляхом залучення іноземних мовленнєвих конструкцій та граматичних структур (в даному випадку – модальних дієслів).

Робота на уроці була організована в малих групах із представленням випереджувальних завдань.

Конспект бінарного уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
239

2 коментарі

  1. Урок цікавий вже тим, що його проводять два вчителі: географії та англійської мови. А це характерно саме для бінарних уроків. Вивчення будь-якої проблеми на межі двох наук – це завжди цікаво. Такий вид діяльності викликає високу мотивацію, спонукає до творчого пошуку. Успіхів вам!

  2. Вважаю урок корисним , цікавим та сучасним. Поєднати географію та іноземну мову , на мою думку, є вдалою ідеєю. Подібні уроки учні сприймають з інтересом, увага школярів більше зосереджується на пізнавальній цінності запитань. Дякую.