super@urok-ua.com

Конспект і презентація до уроку літературне читання 2 клас

Автор матеріалу: Конспект і презентація до уроку літературне читання 2 клас

Конспект і презентація до уроку літературне читання 2 клас
Тема: Не кажи, що знаєш , а покажи, що умієш. Англійська народна казка «Сорочаче гніздо»

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Конспект традиційного уроку літературного читання; на жаль, допущені пунктуаційні та граматичні помилки. Презентація не сподобалася: дуже велика кількість слайдів, різнокольоровий фон — від невиразного білого до синього; складається враження, що матеріал дібрано до уроку природознавства, а не читання. Вибачте.

  2. В основному урок цікавий, продуманий. Багато пізнавального матеріалу. Простежується міжпредметний звязок. На уроці присутні елементи розвитку критичного мислення. Гарним доповненням уроку є презентація, де чітко прослідковуються етапи уроку. Творчої Вам наснаги, удачі!

  3. Урок методично продуматий, цікавий, наповнений різного роду іграми. Подобається, як проводиться детальний аналіз казки. Вчитель дбає, аби кожен учень висловив свою думку стосовно прочитаного, цьому слугують різного роду форми роботи. Все вдало продумано. Дякую за цікавий матеріал та презентацію до уроку.

  4. Розробка уроку типова до більшості уроків з літературного читання. Хотілося кращого доопрацювання етапу мотивації навчальної діяльності, бо схожий на актуалізацію опорних знань. Сподобалося формулювання домашнього пошукового завдання для допитливих. Успіхів Вам, Галина Іванівна, в творчій педагогічній діяльності.

  5. Галина Іванівна створює на уроці ситуацію успіху, завдяки обраним формам і методам навчання. За урок опрацьовується багато нового матеріалу, слайдова презентація допомагає в цьому. В ній зібрано зображення різних птахів та їхніх гнізд, для дітей цей момент буде досить цікавим і пізнавальним. Використано багато ігровивих ситуацій.