mail@urok-ua.com

Конспект інтегрованого уроку математики та природознавства за темою “Рахунок в межах 10. Вода, ії властивості”

Ідея інтеграції знань є надзвичайно популярною в освіті. У концепціях створення національної школи інтеграція змісту освіти розглядається як важлива умова повноцінної реалізації усіх її функцій, на основі інтеграції усіх її навчальних курсів уже створені окремі програми.

До них слід віднести художню працю, оскільки художньо-трудова діяльність учнів на заняттях безпосередньо пов’язана з розвитком зору, координацією рухів, мовленням і мисленням.Інтеграція навчальних предметів – це вимога часу, це творчість, самобутність, мистецтво педагога.

Інтегрований урок стимулює пізнавальну самостійність, творчу активність та ініціативу учнів, такий урок дає можливість підводити дітей до усвідомленої і емоційно пережитої потреби міркувати і висловлювати свої думки. Тому наша мета була розробити вимоги до проведення уроків у початковій школі.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Тетяно Анатоліївно! Дякую за хороший зразок інтеграції предметів математично-природничого циклу. Достатньо видів роботи щодо розвитку обчислювальних навичків. Цікава робота з геометричним матеріалом: асоціації льодовика і трикутника – креативно! Чіткі ілюстрації презентації допомагають візуальному сприйняттю учнів. Заслуговує на увагу гра та моделювання кругообігу води в природі на підсумковому етапі. Ідея хороша, мети Ви практично досягли. Одна порада: важко читається текст на окремих слайдах (фон?). Потрібно доопрацювати. А так – чудово! Успіхів!

  2. Урок відповідає дидактичним критеріям оптимізації: цілеспрямованість, системність, міра. Через різноманітне вправляння розвиваються навчальні вміння і навички учнів. Присутня групова робота, творче завдання. Презентація допомагає якісно засвоювати матеріал.