Конспект уроку з мультимедійною презентацією з природознавства для 2 класу “Вода та її властивості. Дослідницький практикум. Куди зникає вода з калюжі?”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з мультимедійною презентацією з природознавства для 2 класу “Вода та її властивості. Дослідницький ...
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: СЗШ І – ІІІ ст. № 78 м. Львова

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку з природознавства для 2 класу з використанням інтерактивних технологій, які спрямовані на формування ключових та предметних компетентностей.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Урок з природознавства, на якому даються уявлення про основні властивості води. Під час уроку йде активний розвиток пізнавального ставлення до природи, дослідницький підхід до пізнання властивостей води. Матеріал уроку сприяє вихованню бережливого ставлення до води. Дякую.

  2. Дійсно, урок пронизаний дослідами. Це дає можливість дитині не на пальцях здобувати знання. Дуже добре, що досліди підібрані під кожну властивість води. Навіть казка “Подорож краплинки” підкріплена мультимедійним супроводом, що теж дає позитивні результати. Урок вчить аналізувати та робити висновки. Дякую.