mail@urok-ua.com

Конспект інтегрованого уроку з основ здоров’я та трудового навчання в 2 класі

Конспект інтегрованого уроку з основ здоров’я та трудового навчання в 2 класі
Урок збагачує учнів знаннями про здоровий спосіб життя та безпечну поведінку, взаємозв’язок організму людини з природнім і соціальним оточенням, дбайливе ставлення до свого здоров’я – загартовування.

Конспект уроку

 • : Кононенко Людмила Андріївна
 • : вчитель початкових класів
 • : Чигиринський НВК І-ІІІ ст. №3
 • Конспект інтегрованого уроку
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
762

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

 1. Чітко продумані ключові компетентності, які формуються в ході уроку. Велика кількість вправ. Цікаво підібраний матеріал. Використали інтерактивні вправи, ігри, зацікавленість. Але чому задано домашнє завдання?

 2. Під час уроку вчитель формує ключові компетентності школярів через різні прийоми і методи навчання. Позитивним є створення проблемної ситуації на початку уроку, що мотивує учнів на плідну роботу. Творчо проводиться робота в малих групах. Домашнє завдання не задається.

 3. Нестандартний урок, що вимагатиме від учнів активних інтелектуальних і практичних дій. Сподобалася інтерактивна вправа “Мозковий штурм” на визначення поняття “морж” і робота в малих групах, в ході якої діти одягають ляльку відповідно до описаної погодньої ситуації.
  Хіба задаються домашні завдання у 2 класі з основ здоров я?

 4. Урок методично продуманий, чіткий, вдало підібрані всі моменти уроку (особливо мотиваційний етап). Я б рекомендувала зробити лист більш емоційним, щоб діти не просто сприймали інформацію з цифрами. Ідея про помічників здоров”я даже гарна. Успіхів у всіх ваших починаннях.