Конспект інтегрованого уроку з природознавства та образотворчого мистецтва у 1 класі на тему “Хто такі риби? Малювання мешканців підводного світу”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект інтегрованого уроку з природознавства та образотворчого мистецтва у 1 класі на тему “Хто такі риби? Малюв...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Дідівська ЗОШ І – ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Інтегрований урок для учнів 1 класу побудований на міжпредметних зв’язках із курсів природознавства та образотворчого мистецтва. Ціль уроку – створити більше можливостей для рішення пізнавальних задач про риби та умови мотивованого практичного застосування знань, навичок і умінь, дати можливість побачити результати своєї праці й одержати від них радість і задоволення.
Використані різноманітні форми навчальної діяльності учнів: інтерактивна гра «Так чи ні», вправи «Авторське крісло», «Незакінчене речення», кросворд, самостійні практичні роботи, виставка дитячих малюнків тощо. На уроці використано відео.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Любов Миколаївна пропонує розробку інтегрованого уроку. Зміст публікації відповідає чітко визначеній меті. Урок багатий на інтерактивні вправи. Враховано вікові особливості учнів. Відеоматеріали гарно унаочнюють урок. Дякую.