super@urok-ua.com

Конспект уроку образотворчого мистецтва у 3 класі з теми Анімалістичний жанр.Малювання зайчика”

Автор матеріалу: Конспект уроку образотворчого мистецтва у 3 класі з теми Анімалістичний жанр.Малювання зайчика”

Конспект уроку образотворчого мистецтва у 3 класі з теми Анімалістичний жанр.Малювання зайчика”
Ознайомила учнів з анімалістичним жанром образотворчого мистецтва.Діти пригадали тварин України занесених до Червоної книги, відгадували загадки, малювали зайчика під музичний супровід твору, який вивчали на уроці музики.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Олена Василівна впроваджує ідеї інтеграції на своєму уроці. Проведена гарна робота по ознайомленню дітей із новим жанром образотворчого мистецтва, присутня словникова робота, розгадування пасток, доречним є музичний супровід.

  2. Чому на початку уроку діти слухають казку “Котик і Півник”, який у ній сенс? Якщо малюємо зайця, то підберіть відповідну казку! Далі – хіба є урок громадянської освіти? Інтеграція матеріалу – це чудово і правильно. Пояснення теоретичного матеріалу – чітке. Конспект недоопрацьований і література застаріла.

    1. Загадок про зайчика є багато, але на початку уроку хотілося дітей зацікавити…Дуже люблю використовувати на уроці міжпредметні зв’зки!

  3. Добре спланований урок образотворчого мистецтва з міжпредметними зв язками. Важливу роль у підвищенні його ефективності відіграло навчально-матеріальне та технічне оснащення. Музика під час практичної діяльності надихає на творчу роботу.

    1. Дякую…дуже вразило, що ви відразу звернули увагу на міжпредметні зв’зки на уроці.