mail@urok-ua.com

Конспект уроку образотворчого мистецтва у 3 класі з теми Анімалістичний жанр.Малювання зайчика”

Конспект уроку образотворчого мистецтва у 3 класі з теми Анімалістичний жанр.Малювання зайчика”
Ознайомила учнів з анімалістичним жанром образотворчого мистецтва.Діти пригадали тварин України занесених до Червоної книги, відгадували загадки, малювали зайчика під музичний супровід твору, який вивчали на уроці музики.

Конспект уроку

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
994

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

 1. Олена Василівна впроваджує ідеї інтеграції на своєму уроці. Проведена гарна робота по ознайомленню дітей із новим жанром образотворчого мистецтва, присутня словникова робота, розгадування пасток, доречним є музичний супровід.

 2. Чому на початку уроку діти слухають казку “Котик і Півник”, який у ній сенс? Якщо малюємо зайця, то підберіть відповідну казку! Далі – хіба є урок громадянської освіти? Інтеграція матеріалу – це чудово і правильно. Пояснення теоретичного матеріалу – чітке. Конспект недоопрацьований і література застаріла.

  1. Загадок про зайчика є багато, але на початку уроку хотілося дітей зацікавити…Дуже люблю використовувати на уроці міжпредметні зв’зки!

 3. Добре спланований урок образотворчого мистецтва з міжпредметними зв язками. Важливу роль у підвищенні його ефективності відіграло навчально-матеріальне та технічне оснащення. Музика під час практичної діяльності надихає на творчу роботу.

  1. Дякую…дуже вразило, що ви відразу звернули увагу на міжпредметні зв’зки на уроці.