Конспект першого уроку в 4 класі на тему: “В сім’ї вольній, новій…”

Розширити знання учнів про Україну, уявлення про її географічне положення; з’ясувати, яка роль незалежності держави та значення цього факту для українського народу; виховувати в учнів любов до народного поета Т. Г. Шевченка, бажання дорожити його ім’ям; сприяти бажанню наполегливо вчитись, щоб принести якомога більше користі рідній Україні; формувати ціннісне ставлення до рідної держави, патріотичні почуття, національну свідомість.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Галино Петрівно! Ви показали чудову роботу. Думаю діти працюючи над проектом взяли для себе багато нового і цікавого.Досить нестандартним було представлення вашого проекту “1+1”. Це незвичайно,думаю діти були взахваті. Дякую за таку зразкову роботу.В ній є що взяти для себе. Ще раз дякую.Ви талановита людина.

  2. Галино Петрівно! Дякую за представлену роботу над проектом. Титанічний труд. Переконана. що він принесе свої результати! Стільки цікавої інформації про Чортків, Шевченка, про цікаві місця України! Достатня кількість ігрових моментів, вікторина, читання поезій, вирішення проблемних питань. Все це серйозно, як і має бути в 4 класі. Дякую. Успіхів Вам і творчої наснаги!