mail@urok-ua.com

Конспект підсумкового заняття для старшої групи на тему: «Моя улюблена книга»

Розвивати увагу, пам’ять, зв’язне мовлення, мислення. Активізувати у мовленні дітей слова, пов’язані з літературою, прислів’я та приказки про книгу. Виховувати шанобливе, дбайливе ставлення до книги, і інтерес до її ставлення.

Конспект заняття

Презентація

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
69

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Із задоволенням ознайомилася з матеріалом. Дуже цікаво дізнатися як прищеплюють любов до книги в дошкільних закладах. Добре і те, що головним персонажем заняття була Книга. Діти пізнають надзвичайний ,таємничий світ створення книги – це елемент активізації пізнавальної діяльності. Не залишає байдужими дітей виховна сторона заняття. Дякую.

  2. Маркова Наталя Євгенівна врахувала вікові особливості, індивідуальні і колективні запити і інтереси дітей. Позиція дітей під час проведення заходу: активність та ініціатива надходила, як від вихователя, так і від вихованців. Впевнена, що вони із захопленням приймали участь в усіх вправах і іграх.

  3. Цікава подача для ознайомлення дітей з професіями людей, які створюють книги. Головний персонаж заняття – книга – теж похвально. Дидактичні ігри розвивають мислення малечі, процеси пам яті. Єдине, що треба додати – це динаміка вихованців, активні рухи, ігри, паузи.