mail@urok-ua.com

Конспект підсумкового заняття для старшої групи на тему: «Моя улюблена книга»

Розвивати увагу, пам’ять, зв’язне мовлення, мислення. Активізувати у мовленні дітей слова, пов’язані з літературою, прислів’я та приказки про книгу. Виховувати шанобливе, дбайливе ставлення до книги, і інтерес до її ставлення.

Конспект заняття

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Наталія Євгенівна надає можливість озайомитися з цікавою темою на занятті. . Прищеплює дітям дошкільного віку повагу і шанобливе ставлення до книги і інтерес до її ставлення.

  2. Із задоволенням ознайомилася з матеріалом. Дуже цікаво дізнатися як прищеплюють любов до книги в дошкільних закладах. Добре і те, що головним персонажем заняття була Книга. Діти пізнають надзвичайний ,таємничий світ створення книги – це елемент активізації пізнавальної діяльності. Не залишає байдужими дітей виховна сторона заняття. Дякую.

  3. Маркова Наталя Євгенівна врахувала вікові особливості, індивідуальні і колективні запити і інтереси дітей. Позиція дітей під час проведення заходу: активність та ініціатива надходила, як від вихователя, так і від вихованців. Впевнена, що вони із захопленням приймали участь в усіх вправах і іграх.

  4. Цікава подача для ознайомлення дітей з професіями людей, які створюють книги. Головний персонаж заняття – книга – теж похвально. Дидактичні ігри розвивають мислення малечі, процеси пам яті. Єдине, що треба додати – це динаміка вихованців, активні рухи, ігри, паузи.