mail@urok-ua.com

Конспект спареного уроку з української мови для 6-го класу на тему: Узагальнення й систематизація знань з тем «Кількісні й порядкові числівники. Вживання числівників з іменниками»

Удосконалювати вміння учнів розрізняти й відмінювати кількісні та порядкові числівники, поділяти їх на групи за значенням та будовою, розпізнавати в тексті, відрізняти від інших частин мови. Але значно цікавіше відмінювати числівники, якщо є місце казці, пригодам.
Тому ми відправимося на пошуки золотих ключів від скриньки зі скарбом. Щоб отримати ці ключі, учні повинні відвідати сім уроків з різних предметів і здолати перешкоди (виконати завдання). Тільки тоді триголовий Дракон (Лінощі, Неуважність і Неорганізованість) буде переможений, а діти отримають скарб. Крім того, шестикласники вчитимуться писати твір-пастель, а ще вони познайомляться з творчістю української художниці, дослідниці кольорів, членом Асоціації арт-терапевтів (лікування мистецтвом) Тетяною Чебровою.

Конспект уроку

Презентація

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
41

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Надзвичайно вражена такою цікавинкою, за що Вам дуже вдячна. Розробка уроку є насиченою, змістовною, сучасною. Заняття має дуже вдалу структуру. Уроки з різних предметів точно посилять інтерес учнів до опрацювання матеріалу, тому триголового Дракона буде переможено. Завдяки таким підходам уроки української мови будуть цікавішими для учнів. Презентація також є дуже корисною, доступна для сприйняття. Обов*язково скористаюсь поданим матеріалом. Дякую!

    1. Маріно, вдячна Вам за чудовий коментар! Мені дуже приємно, що деякі матеріали уроку можуть бути корисними)