mail@urok-ua.com

Конспект спареного уроку з української мови для 6-го класу на тему: Узагальнення й систематизація знань з тем «Кількісні й порядкові числівники. Вживання числівників з іменниками»

Удосконалювати вміння учнів розрізняти й відмінювати кількісні та порядкові числівники, поділяти їх на групи за значенням та будовою, розпізнавати в тексті, відрізняти від інших частин мови. Але значно цікавіше відмінювати числівники, якщо є місце казці, пригодам.
Тому ми відправимося на пошуки золотих ключів від скриньки зі скарбом. Щоб отримати ці ключі, учні повинні відвідати сім уроків з різних предметів і здолати перешкоди (виконати завдання). Тільки тоді триголовий Дракон (Лінощі, Неуважність і Неорганізованість) буде переможений, а діти отримають скарб. Крім того, шестикласники вчитимуться писати твір-пастель, а ще вони познайомляться з творчістю української художниці, дослідниці кольорів, членом Асоціації арт-терапевтів (лікування мистецтвом) Тетяною Чебровою.

Конспект уроку

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
167

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Сучасний,креативний конспект уроку.Просто дивуєшся більше і більше фантазії та креативності наших педагогів.Для себе відкрила тральфреалізм.Просто диво – абстрактні поняття можна побачити! Чудова робота. Дякую

  2. Урок цікавий та багатогранний. Для кожного шестикласника є певні завдання, що формують ключові компетентності. Ідея з використанням різних (не двома) навчальних предметів дуже сподобалася, спробую застосувати на своїх уроках. Дякую.

  3. Надзвичайно вражена такою цікавинкою, за що Вам дуже вдячна. Розробка уроку є насиченою, змістовною, сучасною. Заняття має дуже вдалу структуру. Уроки з різних предметів точно посилять інтерес учнів до опрацювання матеріалу, тому триголового Дракона буде переможено. Завдяки таким підходам уроки української мови будуть цікавішими для учнів. Презентація також є дуже корисною, доступна для сприйняття. Обов*язково скористаюсь поданим матеріалом. Дякую!

    1. Маріно, вдячна Вам за чудовий коментар! Мені дуже приємно, що деякі матеріали уроку можуть бути корисними)