mail@urok-ua.com

Конспект уроку для 4 класу. Ознайомлення з прислівником як частиною мови.

Конспект уроку для 4 класу. Ознайомлення з прислівником як частиною мови.
Ознайомити з основними ознаками прислівника як частини мови. Вчити впізнавати прислівники в усному і писемному мовленні, влучно добирати відповідно до мовленнєвої ситуації, розвивати мислення, увагу, зв’язне мовлення. Виховувати любов до рідної мови.

Конспект уроку

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 3 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
319

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Учні після вашого уроку учні, обов’язково, навчиться розпізнавати прислівники в тексті, правильно ставити до них питання, а також зуміють самостійно добирати до наведених дієслів прислівники за змістом та за граматичними питаннями­. Успіхів вам.

  2. Вчитель на початку уроку мотивує усіх учнів до успіху, нові знання подаються поетапно. Принципи навчання, які регулюють діяльність учителя й учнів здійснюються у доступності змісту, співробітництві, здатності до самонавчання. Дякую за гарну розробку!

  3. Марино Геннадіївно! Дякую за поширений та змістовний конспект уроку, який допоможе мені в цьому році (у мене 4 клас) з легкістю ознайомити учнів з прислівником. Даний урок дає змогу побудувати роботу так, що учні працюватимуть і в групах, і в парах, і колективно.