mail@urok-ua.com

Конспект уроку для 4 класу. Ознайомлення з прислівником як частиною мови.

Конспект уроку для 4 класу. Ознайомлення з прислівником як частиною мови.
Ознайомити з основними ознаками прислівника як частини мови. Вчити впізнавати прислівники в усному і писемному мовленні, влучно добирати відповідно до мовленнєвої ситуації, розвивати мислення, увагу, зв’язне мовлення. Виховувати любов до рідної мови.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Учні після вашого уроку учні, обов’язково, навчиться розпізнавати прислівники в тексті, правильно ставити до них питання, а також зуміють самостійно добирати до наведених дієслів прислівники за змістом та за граматичними питаннями­. Успіхів вам.

  2. Вчитель на початку уроку мотивує усіх учнів до успіху, нові знання подаються поетапно. Принципи навчання, які регулюють діяльність учителя й учнів здійснюються у доступності змісту, співробітництві, здатності до самонавчання. Дякую за гарну розробку!

  3. Марино Геннадіївно! Дякую за поширений та змістовний конспект уроку, який допоможе мені в цьому році (у мене 4 клас) з легкістю ознайомити учнів з прислівником. Даний урок дає змогу побудувати роботу так, що учні працюватимуть і в групах, і в парах, і колективно.