mail@urok-ua.com

Конспект уроку “Добре тому жити – хто вміє дружити”

А в чому найбільша мета життя? На мою думку: збільшувати добро у тому ,що нас оточує. А добро – це ,насамперед, позитив, приємні спогади,щастя всіх людей. Воно складається з багатьох чинників, і щоразу життя ставить перед людиною задачу , яку потрібно вміти розв’язувати . Можна і в дрібниці зробити добро людині, можна й про велике думати ,але мале і велике не можна розділити . Головне , щоб воно було щирим. Багато що починається з дрібниць ,зароджується в дитинстві…Сьогодні ,на жаль,здатність співпереживати, робити добро властиве не кожному . Тому намагаюся все зробити ,щоб мої діточки виросли мудрими і добрими,відкритими і надійними людьми .А все це приносить людині добре ім’я і міцне щастя ,приносить щастя надійне,довголітнє і те спокійне сумління ,яке в майбутньому коштовніше за все…

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Розробка підходить для використання на уроках основ здоров*я, виховній годині. Матеріал цікавий, змістовний, багато ігрової діяльності. Клас не вказано, вважаю, що публікація розрахована для учнів молодших класів. Дякую.

  2. Даний урок можна провести в рамках години спілкування. Дуже схожий на тренінг. Вчить дітей основній моральній якості-доброті. Виховує повагу до інших, культуру поведінки. Матеріал,який спонукає дітей бути кращими, добрішими, милосерднішими. Дякую.