Конспект уроку інформатики в 2 класі на тему: “Що може комп’ютер?”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку інформатики в 2 класі на тему: “Що може комп’ютер?”
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Староостропільське НВО "Дошкільний заклад, ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку інформатики в 2 класі на тему: “Що може комп’ютер?”

Мета: поглибити знання учнів про використаня комп’ютера в побуті, навчанні, дозвіллі, вчити визначати під час вивчення яких шкільних предметів може допомогти комп’ютер; розвивати мислення, мовлення, пам’ять; виховувати повагу до людей різних професій.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Валентина Василівна представила конспект, який допоможе закріпити другокласникам вивчений матеріал про значення комп’ютера в житті людини. Урок звичайний, “робочий”. Вчитель спланувала діяльність на уроці відповідно до вікових особливостей учнів 2 класу.

  2. Уроки інформатики в початковій школі корисні та необхідні для учнів. Ці уроки легко пов’язати із іншими предметами, використовувати багато цікавих логічних завдань. Цим вдало користується авторка публікації, навчає учнів вміло працювати з комп’ютером.

  3. Конспект уроку з інформатики традиційної структури, не деталізований. Валентина Василівна зважено вписала в роботу усні розвиваючі завдання різної тематики. Такого плану і характеру “бліц – опитування” пожвавлюють дітей, збуджують їх розумову активність. Головне правило їх проведення – це вибір місця на уроці – на початку, або в кінці. Щоб не спричинити перенапруження, або порушення системи вивчення нового матеріалу. Учителька зробила все правильно і грамотно.

  4. Валентина Василівна проводить інструктаж з техніки безпеки на початку уроку в цікавій формі, учні використовують опору, формулюючи твердження. Впродовж уроку діти виконують фізхвилинку та релаксаційну вправу для очей, вчитель дбає про збереження здоров*я учнів.

  5. Вдалим буде проведення розминки на початку уроку. На етапі актуалізації не вистачає мотиваційного насичення уроку. Пояснення нового матеріалу не описано, як проводили? які методи використали? Не бачу інструктажу з ТБ перед практичною роботою учнів. Продумоно прийоми релаксації, зняття втоми під час роботи за комп”ютером.