Конспект уроку із зарубіжної літератури для 5 класу

 Конспект уроку із зарубіжної літератури для 5 класу
У конспекті представлено урок позакласного читання “Роальд Дал – автор насмачнішої казки “Чарлі і шоколадна фабрика”, де вміщено цікаві факти із життя та творчості сучасного англійського письменника, на прикладі твору розкрито гуманістичну ідею “солодкої” казки.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

 • : Лавренюк Юлія Сергіївна
 • : вчитель зарубіжної літератури
 • : Судобицька ЗОШ І-ІІ ступенів Дубенського району Рівненської області
 • Конспект уроку із зарубіжної літератури
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

 1. Маю декілька запитань: 1. Чому тип уроку комбінований? 2. Все заплановане стигли виконати? 3. Хто автор буктрейлера? 4. Які фрагменти фільму демонструвалися? 5. Які звучали аудіозаписи? 6. Чи перевіряли написаний конспект? Вибачте. Кожукало Н.

 2. Такий урок охоче сприймається та не залишає байдужими, “Чарлі та шоколадна фабрика” – один з найулюблненіших творів школярів, тому учні із справжнім задоволенням познайомилися б із автором цього твору, Вдале завершення уроку на гумористичних нотах, Дякую!

 3. Я думаю, що саме такі уроки цікаві учням і вони із задоволенням чекають їх. Вдало підібрані всі вправи, які носять і пізнавальний, і творчий характер. Ігрові завдання гарантують відмінний кінцевий результат роботи. А прийом , коли на уроці присутній автор, надав змогу ще більше зацікавити учнів. Дякую. Мені урок дуже сподобався.

 4. Вчитель грамотно склав конспект уроку, учням цікаво на кожному етапі уроку, але як такого висновку: чому ж навчає учнів ця казка вчитель не робить, вдало було б провести не просто бесіду за змістом твору, але й проаналізувати поведінку кожного з героїв, їхні вади

 5. Вчитель використовує різні методи і форми уроку. Вправа «Зіпсований телефон» на етапі організації до уроку є свого роду актуалізатором, і має навчальне значення, учні повідомляють інформацію різними способами.Опис головного героя, його характеру у вигляді вправи «Асоціативний ряд» ще щось нове. Конспект уроку є хорошим напрацюванням для вчителів.

 6. Урок зарубіжної літератури грамотно складений і нормований. Імпонує використання ігор “Мозаїка” і “Німе кіно”, перегляд фрагментів кінофільму. Цікавинкою є рольова гра з використанням мультимедійної техніки, а також заповнення анкет про автора твору. Дякую за хороший урок.

 7. Гра “Зіпсований телефон” задає гарний початок уроку. Вчитель використовує у своїй роботі нетрадиційні методи та прийоми подачі матеріалу. Літературна ігротека зацікавила мене, а також, гадаю, й учнів. Доцільним є фотоматеріал.