mail@urok-ua.com

Конспект уроку із зарубіжної літератури для 6 класу на тему “Езоп. «Лисиця і виноград», «Вовк і Ягня», «Мурашки й Цикада». Втілення людських якостей (працелюбність, розум, хитрість, дурість, жорстокість, лінощі та ін.) в алегоричних образах. Мораль байок Езопа.”

Учні ознайомлюються із особистістю Езопа, його байками, мораллю та художніми особливостями його творів.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Розробка уроку зарубіжної літератури сучасна, нестандартна, містить інтерактивні вправи: складання інтелект-карти, перегляд мультфільму, гра “Пінг-понг”, складання сенкану, метод “Рюкзак”, малювання коміксів. Я вважаю, що використання таких форм роботи допомагає зацікавити учнів, сприяє розвитку акторської майстерності. Дякую.

  2. Учитель протягом уроку пропонує цікаві творчі завдання (складання інтелект-карти, сенкан тощо).Логічним є порівняння байок Езопа та Глібова. Впевнена у зацікавленості учні на уроці. Цікавим є домашнє завдання. Дякую.

  3. Обов”язково використаю “Хмаринку слів” на своїх уроках при вивченні теми “Байка”. Вважаю, що учнів не може залишити поза увагою цікава гра “Пінг-понг”. Мої учні люблять створювати сенкани, адже це творчий вид роботи. Дякую!

  4. Відчувається тісна співпраця між учителем та учнями.Слово педагога не тільки інформативне,але й бентежить,дивує,захоплює,інтригує.А також створені умови,де кожна дитина може виявити та проявити себе. Схвально те,що на уроці присутня байка.Презентація органічно доповнює конспект уроку.Дякую