mail@urok-ua.com

Конспект уроку із зарубіжної літератури для 6 класу на тему: нарис життя та творчості Ч. Діккенса. Історія написання “Різдвяних оповідань”

Конспект уроку із зарубіжної літератури для 6 класу на тему: нарис життя та творчості Ч. Діккенса. Історія написання “Різдвяних оповідань”
В цьому уроці я ознайомлюю учнів з життям і творчістю Чарльза Діккенса, з історією створення «Різдвяних оповідань»; підготовлюю їх до сприйняття та розуміння змісту повісті «Різдвяна пісня у прозі». На уроці розвиваю асоціативне мислення школярів, спостережливість, навички виразного читання, уміння слухати та робити висновки з почутого, уміння логічно й послідовно викладати свою думку.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Тетяна Анатоліївна цілеспрямовано взаємодіє з учнями, розвиваючи . навчаючи й виховуючи кожну дитину.На уроці використовується особистісно зорієнтована парадигма навчання. Сподобався інтерактивний метод “Лови помилку”. Дякую.

  2. Дуже цікава ваша розробка, Тетяна Анатоліївна. Діти не просто працюють над біографією письменника і твором, а шукають відовіді на питання ро щастя, про життя. Дякуючи вам відкрила для себе такий новий метод роботи як “блайднес”. Молодці. Дякую за розробку.

  3. Урок побудований методично грамотно, витримані всі етапи уроку. Вдало застосовуються інтерактивні вправи, міні-презентація, міжпредметні зв’язки (виконання колядки, виготовлення листівки). Дякую. Бажаю вам творчого натхнення.