super@urok-ua.com

Конспект уроку зарубіжної літератури в 6 класі за повістю Ч.Діккенса “Різдвяна пісня в прозі”

Автор матеріалу: Конспект уроку зарубіжної літератури в 6 класі за повістю Ч.Діккенса “Різдвяна пісня в прозі”

Конспект спрямований на ознайомлення учнів із життєвим і творчим шляхом Ч.Діккенса, на розкриття гуманістичного змісту повісті “Різдвяна пісня в прозі”, на виховання пріоритетного ставлення до людей за їхні внутрішні якості, а не матеріальні статки, гуманістичне ставлення до оточуючих.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Саме такі уроки навчають проявляти чуйне ставлення до людей, цінувати родинну близькість та підтримувати вогник сімейного затишку. Гарний урок, під час якого можна здійснити чималий обсяг роботи , завдяки вдалій організації роботи в групах, Дякую!

  2. Дякую вчителеві за кропітку працю.Конспект уроку наданий на високому методичному рівні.Добре,що педагог навчає дітей вчитися, здобувати інформацію,активізує мовленнєву діяльність.Адаптуючи матеріал, кожен може приготувати власну презентацію.Вона не буде зайвою.Корисна розробка.Бажаю успіхів.

  3. Прочитавши конспект, хочу відзначити, що учитель гарно продумала завдання для груп.Сподобалось, що підготовлені уривки для читання, книжкова виставка, і художники попрацювали на ілюстраціями. Цікавий кросворд. Творча робота. Бажано було б додати презентацію, чи відеоуривки фільму (як варіант :Різдвяна історія / A Christmas Carol Український (Дубльований).https://www.youtube.com/watch?v=EMfyg9QhP1Q) Бажаю плідної праці! Дякую за роботу.