Конспект уроку та презентація для 6 класу із зарубіжної літератури на тему “Чарльз Діккенс “Різдвяна пісня в прозі”. Причини деградації Скруджа та його моральне переродження”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку та презентація для 6 класу із зарубіжної літератури на тему “Чарльз Діккенс “Різдвяна пісня в...
Посада: учитель зарубіжної літератури
Місце роботи: Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 5 ім. Р.К. Рапія

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку та презентація для 6 класу із зарубіжної літератури на тему “Чарльз Діккенс “Різдвяна пісня в прозі”. Причини деградації Скруджа та його моральне переродження”

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Поставлена чітка мета уроку, вона практично реалізована. Логічно та послідовно учні прийшли до розуміння причин деградації та переродження Скруджа. Коли і як використовувалася презентація?? Тема домашнього роздуму, на мою думку, не зовсім вдала. Дякую.

  2. На мою думку, вдалим є початок уроку, який створює емоційний настрій, налаштовує учнів на позитивний результат.Для кожної групи вчитель ставить конкретні запитання, це розвиває критичне мислення та пам’ять. Дякую.

  3. “Різдвяна пісня в прозі” – це саме той твір, який потребує детального аналізу образу Скруджа. Ви вдало висвітлили з учнями ті моменти, що засвідчують про еволюцію цього образу. На такому уроці хочеться використати інсценізацію, і це ми чітко бачимо на Вашому прикладі. Ще учні полюбляють створення сенканів – гарна творча робота. Дякую!

  4. Учителька зацікавлена у тому,щоб учні охоче й активно працювали на уроці.Оксана Олександрівна проявляє психологічну спостережливість,уміє використати різні прийоми й методи,щоб зацікавити дітей темою,творчим процесом,увагою,враховуючи пізнавальні здібночті дітей.Дякую

  5. Готуючсиь до уроку, Ви підготували чимало інформації. Ваш урок дає унікальні можливості для розвитку критичного мислення школярів. Ви вчитель-словесник, який прагне навчати по-сучасному. Дякую.