super@urok-ua.com

Конспект уроку-мандрівки з математики у 3 класі з теми: “Утворення трицифрового числа. Читання і запис трицифрових чисел. Лічба сотнями. Порівняння сотень. Додавання і віднімання сотнями”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку-мандрівки з математики у 3 класі з теми: “Утворення трицифрового числа. Читання і запис трицифрових...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Мелекінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Урок-мандрівка відноситься до нестандартних уроків, тому оволодіння знаннями на ньому проходить невимушено, але дуже ефективно. На цьому уроці діти знайомляться з прийомами утворення чисел другої сотні, з назвами круглих сотень, вчаться додавати і віднімати сотнями. В розробці уроку заплановані індивідуальні і групові форми робіт, творча робота над задачею. Урок визиває зацікавленість до професій банківських робітників.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Діти дуже багато корисного дізналися на уроці. В процесі уроку широко застосовувався дидактичний матеріал, який сприяє активізації пізнавальної діяльності дітей, розвитку наочно-образного мислення, зорового сприйняття.

  2. Ви досягнете високого рівня знань своїх школярів, адже використовуєте такі форми і методи навчання, які викликають у дітей цікавість, бажання вчитися – це “Метод прес”, “Мікрофон”, робота в групі, “Дешифрувальники”, рахунок “ланцюжком”, уявна подорож до улюблених героїв. Дякую, цікава розробка.

  3. Математична мандрівка поєднує різні форми роботи: індивідуальні та групові. Творчі завдання формують інтерес до навчання та професії банківських службовців. Сподобалося, що вчитель домашнє завдання пропонує різнорівневе. Урок продуктивний та сучасний. Дякую.

  4. Тетяна Миколаївна пропонує захоплюючу математичну мандрівку , яка залучає дітей до математичних ігор, спонукає брати участь у діяльності і розв*язанні проблем.Обрані методи навчання здійснюють зворотний зв*язок . Дякую.