mail@urok-ua.com

Конспект уроку-мандрівки з математики у 3 класі з теми: “Утворення трицифрового числа. Читання і запис трицифрових чисел. Лічба сотнями. Порівняння сотень. Додавання і віднімання сотнями”

Урок-мандрівка відноситься до нестандартних уроків, тому оволодіння знаннями на ньому проходить невимушено, але дуже ефективно. На цьому уроці діти знайомляться з прийомами утворення чисел другої сотні, з назвами круглих сотень, вчаться додавати і віднімати сотнями. В розробці уроку заплановані індивідуальні і групові форми робіт, творча робота над задачею. Урок визиває зацікавленість до професій банківських робітників.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
50

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Математична мандрівка поєднує різні форми роботи: індивідуальні та групові. Творчі завдання формують інтерес до навчання та професії банківських службовців. Сподобалося, що вчитель домашнє завдання пропонує різнорівневе. Урок продуктивний та сучасний. Дякую.

  2. Тетяна Миколаївна пропонує захоплюючу математичну мандрівку , яка залучає дітей до математичних ігор, спонукає брати участь у діяльності і розв*язанні проблем.Обрані методи навчання здійснюють зворотний зв*язок . Дякую.