mail@urok-ua.com

Конспект уроку навчання грамоти. Тема: Звуки [ц], [ц’] позначення їх буквами Цц. Читання слів з поступовим ускладненням їх звуко-складової структури. Читання тексту «Циркова залізниця»

Щоб уроки були цікавими, дітям пропонуються завдання для розвитку пам′яті, довільної уваги, кмітливості, на вилучення «зайвого», на підбір узагальнюючої назви, на продовження ряду (чисел, слів, предметів).
В процесі гри діти знайомляться з художніми текстами, запам′ятовують їх і використовують в ігровій діяльності. Під час узагальнення і систематизації знань особливе значення надається розвитку мовленнєвої активності школярів.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. На уроці присуті розвивальні вправи, логічні, вправи на розвиток читацьких навичок. Ігрова діяльність допомагає учням зосередити увагу, запам*ятати навчальний матеріал.Презентація служить гарним унаочненням уроку. Дякую.

  2. Дуже сподобався урок, дітям цікаво, пропонуються завдання для розвитку пам′яті, довільної уваги, кмітливості, на вилучення «зайвого», на підбір узагальнюючої назви, на продовження ряду (чисел, слів, предметів). В процесі гри діти знайомляться з художніми текстами, запам′ятовують їх і використовують в ігровій діяльності. Під час узагальнення і систематизації знань особливе значення надається розвитку мовленнєвої активності школярів. Прекрасна яскрава презентація до уроку. Вчитель – молодець!