mail@urok-ua.com

Конспект уроку Основи здоров’я “Реклама і здоров’я. Вплив реклами на рішення і поведінку людей”

Жити зовсім без реклами неможливо. Це розуміють всі. Мета нашого уроку – вчити критично ставитися до реклами, приймати правильні самостійні рішення, не ризикувати своїм здоров’ям.

У ході уроку діти виявляють не тільки негативний влив реклами на здоров’я , а шукають позитивний внесок у життя суспільства, дізнаються про історію виникнення, види, засоби реклами, також вчаться самостійно рекламувати обраний продукт.

Конспект уроку

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
1605

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Тема розробки дуже актуальна. Кожен із нас має свідомо приймати рішення, про що і йдеться в поданому матеріалі. Хороша структура заняття, багато повчальних моментів. Методи роботи підібрані вдало. Цікава для учнів гра “Магазин”, також діти дуже люблять розгадувати ребуси. Вправа “Дізнайся рекламу” також має гарний задум. Думаю, що діти розшифрували всі реклами. Такий урок дійсно навчає та виховує школярів.

  2. Розробка уроку дуже сподобалася. Особливо зацікавила гра “вгадай рекламу”, – цікаво чи діти помилялися? Бо дійсно реклама стала частиною нашого життя. І потрібно вчити учнів розуміти + та – сучасного прогресу.