super@urok-ua.com

Конспект уроку: “Шкідливий вплив вживання алкоголю, наркотичних речовин, тютюнопаління на організм людини”

Автор матеріалу: Конспект уроку: “Шкідливий вплив вживання алкоголю, наркотичних речовин, тютюнопаління на організм людини”

Урок містить активні та інтерактивні форми роботи з учнями, де вони висловлюють свої думки щодо свого здорового способу життя.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Проведення заходів на пропаганду здорового способу життя підвищує рівень поінформованості підлітків з проблем, пов’язаних з наркотиками, алкоголем, тютюнопалінням. Адже отримуючи інформацію, маючи знання, учні прагнутимуть до активної життєвої позиції. Дякую.

  2. Актуальна розробка уроку, корисна не тільки для учнів, вчителів, а також для батьків. Переконана, що після цього уроку учні Надії Петрівни вестимуть здоровий спосіб життя, відповідально ставитимуться до власного здоров’я та матимуть активну життєву позицію. Спасибі за чудову публікацію!

  3. Урок продуманий, добре підготовлений. Правильно розподілено навчальний матеріал на кожному етапі уроку. Актуалізацію знань проведено за допомогою питання, на яке слід знайти відповідь. Багато дидактичних вправ, інноваційних методів. Структура уроку відповідає вимогам щодо проведення сучасного уроку. Цікавою є творча робота. Мети ддосягнуто.

  4. Таке заняття має ,звичайно,велике виховне значення. За допомогою уроку- презентації вчитель прагне донести школярам значення здорового способу життя. Девіз уроку є тому підтвердженням. Інтерактивні форми роботи допомагають реалізувати мету уроку. На цьому уроці розвивать соціальну та життєву компетентності. Дякую.