mail@urok-ua.com

Конспект уроку: “Шкідливий вплив вживання алкоголю, наркотичних речовин, тютюнопаління на організм людини”

Урок містить активні та інтерактивні форми роботи з учнями, де вони висловлюють свої думки щодо свого здорового способу життя.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
776

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Актуальна розробка уроку, корисна не тільки для учнів, вчителів, а також для батьків. Переконана, що після цього уроку учні Надії Петрівни вестимуть здоровий спосіб життя, відповідально ставитимуться до власного здоров’я та матимуть активну життєву позицію. Спасибі за чудову публікацію!

  2. Урок продуманий, добре підготовлений. Правильно розподілено навчальний матеріал на кожному етапі уроку. Актуалізацію знань проведено за допомогою питання, на яке слід знайти відповідь. Багато дидактичних вправ, інноваційних методів. Структура уроку відповідає вимогам щодо проведення сучасного уроку. Цікавою є творча робота. Мети ддосягнуто.

  3. Таке заняття має ,звичайно,велике виховне значення. За допомогою уроку- презентації вчитель прагне донести школярам значення здорового способу життя. Девіз уроку є тому підтвердженням. Інтерактивні форми роботи допомагають реалізувати мету уроку. На цьому уроці розвивать соціальну та життєву компетентності. Дякую.