mail@urok-ua.com

Виховна година. Шкідливий вплив тютюну на організм людини

Пропагувати серед учнів здоровий спосіб життя, інформувати про ризик розвитку залежності від тютюну, набуття нових та ускладнення наявних захворювань. Формування у підлітків якостей сильної особистості та здатності протистояти тютюновій індустрії. Попередження паління серед підлітків та учнівської молоді.

 • : Максименко Людмила Володимирівна
 • : вихователь
 • : Тульчинська спеціалізована загальноосвітня школа – інтернат І-ІІІ ступенів – ліцей
 • Шкідливий вплив тютюну на організм людини
Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Виховна година “Раціональне харчування – запорука здоров’я” Виховна година "Раціональне харчування – запорука здоров’я"Розробка виховної години дозволить кураторам познайомитись з різною інтерпретацією загального підходу до формування навичок здорового способу життя та культури здоров’я студентів.Виховна година...
Виховний захід на тему “Волонтери поряд” Знайомить підлітків з особливостями волонтерської діяльності на прикладах роботи шкільного волонтерського загону та місцевих волонтерів; мотивує до добродійностіПрезентація...
«Козаками ми хочемо стати, рідну Україну захищати» тематична музично-спортивна розвага для дітей старшого дошкільного віку за участю родин вихованців до Дня захисника Вітчизни... Любов до Вітчизни починається з любові до своєї Малої Батьківщини – місця, де людина народилася. Тому величезного значення набуває патріотичне виховання дітей дошкільного віку.Під час заходу діти та батьки з великим захопленням поринули в атмосферу родинного свята: діти емоційно співали, розказували...
128

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

 1. Проведення даного заходу формує життєві навички, що перешкоджають вживанню психоактивних речовин; формування у підлітків відповідальності за своє здоров’я, формування активної життєвої позиції.

 2. Проблема формування здорового способу є дуже важливою, особливо тепер, коли є великий вплив засобів масової інформації на дитину. Вчитель трохи відносить учнів к минуле, з історії виникнення тютюну, цікавими є твердження чому люди палять, чому не палять. Детально описано електронні сигарети, показана їх шкідливість на організм людини. Все закріплюється у процеі брейн рингу. Гарно продумане закінчення уроку. Цікаве д.з. для учнів.

 3. Формувати у підлітків здоровий способ життя дуже важливо, тому виховна година корисна. Вдало підібрано цитати до теми заняття. За допомогою цікавих повідомлень учитель розвиває життєві компетентності. Шляхом проведення гри “Брейн-ринг” підсумовують вивчене. Сподобалось, що заняття закінчується повчальною легендою. Сподіваюся, що учні будуть піклуватися про своє здоров’я .Дякую.

 4. Змістовна, інформаційна та цікава класна година. Різні види роботи активізують пізнавальну діяльність учнів. Підібраний матеріал повноцінно та всебічно розкриває тему. Дякую за корисну публікацію, буду застосовувати під час своєї виховної роботи.