super@urok-ua.com

Виховна година. Шкідливий вплив тютюну на організм людини

Автор матеріалу: Виховна година. Шкідливий вплив тютюну на організм людини

Пропагувати серед учнів здоровий спосіб життя, інформувати про ризик розвитку залежності від тютюну, набуття нових та ускладнення наявних захворювань. Формування у підлітків якостей сильної особистості та здатності протистояти тютюновій індустрії. Попередження паління серед підлітків та учнівської молоді.

Вікно перегляду документа

  • : Максименко Людмила Володимирівна
  • : вихователь
  • : Тульчинська спеціалізована загальноосвітня школа – інтернат І-ІІІ ступенів – ліцей
  • Шкідливий вплив тютюну на організм людини
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. На жаль, ця шкідлива звичка є просто згубною для багатьох. Сподіваюсь, що учні зрозуміють, якою є ціна (здоров”я) вживання тютюнових виробів. Як сказав Оноре де Бальзак : “Тютюн забирає розум..”. На що варто звернути увагу підліткам зараз. Дякую!

  2. Кожна людина повинна вести здоровий спосіб життя заради себе та оточуючих. Тема роботи є дуже актуальною. Тютюнопаління несе негативний вплив на організм людини, тому учні це мають зрозуміти саме зараз. Дякую!

  3. Проведення даного заходу формує життєві навички, що перешкоджають вживанню психоактивних речовин; формування у підлітків відповідальності за своє здоров’я, формування активної життєвої позиції.

  4. Проблема формування здорового способу є дуже важливою, особливо тепер, коли є великий вплив засобів масової інформації на дитину. Вчитель трохи відносить учнів к минуле, з історії виникнення тютюну, цікавими є твердження чому люди палять, чому не палять. Детально описано електронні сигарети, показана їх шкідливість на організм людини. Все закріплюється у процеі брейн рингу. Гарно продумане закінчення уроку. Цікаве д.з. для учнів.

  5. Формувати у підлітків здоровий способ життя дуже важливо, тому виховна година корисна. Вдало підібрано цитати до теми заняття. За допомогою цікавих повідомлень учитель розвиває життєві компетентності. Шляхом проведення гри “Брейн-ринг” підсумовують вивчене. Сподобалось, що заняття закінчується повчальною легендою. Сподіваюся, що учні будуть піклуватися про своє здоров’я .Дякую.

  6. Змістовна, інформаційна та цікава класна година. Різні види роботи активізують пізнавальну діяльність учнів. Підібраний матеріал повноцінно та всебічно розкриває тему. Дякую за корисну публікацію, буду застосовувати під час своєї виховної роботи.