mail@urok-ua.com

Конспект уроку та презентація з української мови в 6 класі по темі “Прикметник”

Конспект уроку “Прикметник як частина мови”

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Розробка уроку цікава, сучасна, активна. Вправи підібрані за різним ступенем складності, які допоможуть учням закріпити знання з теми “Прикметник”. Вправи сприяють розвитку навичок самостійності, працелюбності, вмінню працювати в групі, вправи підібрано так, що виховують патріотичні почуття.

  2. Конспект уроку та презентація з теми “Прикметник” відповідає чинній програмі з української мови для 6 класу.Вдало складена презентація доповнює урок.Цікавим є проблемне питання.Хотіла б я знати,що відповіли діти (Чому після іменника вивчаємо прикметник).Дякую

  3. Матеріал дуже гарний. Вчитель – молодець! Гарними є творче завдання, а також пошукове. Подобається й те, що поетичні твори допоможуть збагатити цей урок певним шармом та є доречними у вивченні теми “Прикметник”. Ідея з іграми – це також вдалий вибір. Дякую.

  4. Здавалося б досить звичайний конспект уроку української мови, проте це лише на перший погляд. Якщо його прочитати, то ви помітите велику кількість поетичних творів, які тематично поєднані навколо теми “Прикметник”. Завдання “Художник” обов’язково сподобається учням, адже вони ще так люблять малювати у віці 10 -12 років. Лариса Григорівна, дякую Вам за розробку та бажаю творчих успіхів.