mail@urok-ua.com

Конспект уроку української літератури, 9 клас. Григорій Сковорода “Бджола та Шершень”

Доброго дня! Пропоную Вашій увазі конспект уроку української літератури за творчістю Г.Сковороди. Сподіваюсь, вона Вам сподобається і стане у нагоді.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Урок побудований чітко, правильно, матеріал підібрано доречно, нічого зайвого і в той же час учитель нічого не пропустив. Заключне слово вчителя вражає. Дякую.

  2. Дуже цікавий урок. Важливим вважаю і те,що педагог активізувала розумово-мовленнєву діяльность школярів.Незвична рефлексія в кінці уроку надала особливого колориту і вражень у дитячій уяві.

  3. У даній роботі сподобався початок – вікторина і заключне слово вчителя про нащадків Сковороди. Аналіз байок слабуватий , як для учнів 9 класу. Можливо, потрібно було додати презентацію, щоб теорію підсилить зоровим спостереженням.

  4. Сподобався початок уроку, а саме, вікторина “12 запитань для найуважніших”, групова робота при створенні квітки асоціацій.Далі учні сприймають новий матеріал, гадаю, що вдало, адже завдання різноманітні, методи та прийоми інноваційні.Спостерігається міжпредметний зв*язок з логікою.