mail@urok-ua.com

Конспект уроку української мови

На основі матеріалу поглибити знання учнів про прикметник як частину мови; формувати вміння відрізняти прикметники від інших частин мови, правильно визначати морфологічні ознаки, синтаксичну роль, удосконалювати навички правильного й доречного використання прикметників в усному та писемному мовленні.

Конспект уроку української мови

Вікно перегляду презентації

  • : Шурай Наталія Миколаївна
  • : Вчитель початкових класів
  • : КЗ "СЗШ № 5 ім. Г.Романової" Камянської міської ради
  • - Конспект уроку української мови
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Ділова гра на уроці української мови для молодших школярів імітує реальне життя, реальну професійну діяльність журналістів, кореспондентів журналу “Пізнайко”. Це дозволяє її учасникам експериментувати, розвиває творчий потенціал кожного учня. Такі ігри створюють бадьорий настрій, бажання вчитися. Дякую.

  2. Цікавий конспект уроку і не менш цікава презентація до уроку. Ви використовуєте різноманітні завдання, котрі розкривають тему уроку з різних аспектів – це чудово. Дуже сподобалася ідея проведення уроку “з журналістами ” Пізнайко”, а ще завдання прорекламувати урок. Проте чи не забагато матеріалу для 3 класу. А ще в 3 -му класі не розповідають про присвійні прикметники. бо я не побачила в табличці – поясненні теоретичного матеріалу їх питань.

  3. Ваш урок заслуговує уваги. Ви використали інтерактивні прийоми та методи навчання.Ваші завдання цікаві. Забагато видів роботи. Я сумніваюсь, що діти вкладуться у 45 хвилин, але урок сподобався. Презентація чітка та яскраво ілюстрована.