super@urok-ua.com

Конспект уроку з англійської мови для 1 класу. Тема уроку «Навчатись граючись або граючись навчатись».

Автор матеріалу: Конспект уроку з англійської мови для 1 класу. Тема уроку «Навчатись граючись або граючись навчатись».

Конспект уроку з англійської мови для 1 класу. Тема уроку «Навчатись граючись або граючись навчатись».
Гра – це спосіб життя і діяльності дитини. Гратися – це завжди весело, цікаво. Під час гри дитина позасвідомо, без напруги засвоює і закріплює багато інформації.
Дані ігри дозволяються створити ситуації, наближені до життя, полегшують засвоєння граматичних конструкцій, розширюють словниковий запас, дають можливість дітям оволодіти необхідними комунікаційними навичками.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

  • : Чернишова Анастасія Іванівна
  • : вчитель англійської мови
  • : Білицька ЗОШ I-III ст.№9 м. Добропілля Донецької області
  • Конспект уроку з англійської мови
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Анастасія Іванівна глибоко розуміє сутність методичної роботи у початковій школі, а особливо в першому класі, де гра є провідним видом діяльності . Вчитель використала на уроці потрібні для кращого засвоєння матеріалу дидактичні ігри.

  2. На скільки пам”ятаю з університету, правильно організований урок+досвід вчителя=запорука успішної діяльності, результативність. Уроки іноземної мови повинні бути такими ж активними і “живими”, як подано у прикладі. Для мене цікавими є вправи, підібрані вчителем до уроку, особливо гра “В іграшковому магазині”(тут діти справді використають всі можлив вивчені слова).

  3. Гра – невід ємна складова навчально- виховного процесу у 1 класі. Частина вправ з уроку Анастасії Іванівни формує навички діалогічного мовлення, більшість – закріплюють вивчені лексичні одиниці. Конспект уроку якісно побудований.