mail@urok-ua.com

Конспект уроку з англійської мови для 1 класу. Тема уроку «Навчатись граючись або граючись навчатись».

Конспект уроку з англійської мови для 1 класу. Тема уроку «Навчатись граючись або граючись навчатись».
Гра – це спосіб життя і діяльності дитини. Гратися – це завжди весело, цікаво. Під час гри дитина позасвідомо, без напруги засвоює і закріплює багато інформації.
Дані ігри дозволяються створити ситуації, наближені до життя, полегшують засвоєння граматичних конструкцій, розширюють словниковий запас, дають можливість дітям оволодіти необхідними комунікаційними навичками.

Конспект уроку

 • : Чернишова Анастасія Іванівна
 • : вчитель англійської мови
 • : Білицька ЗОШ I-III ст.№9 м. Добропілля Донецької області
 • Конспект уроку з англійської мови
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
179

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

 1. Анастасія Іванівна глибоко розуміє сутність методичної роботи у початковій школі, а особливо в першому класі, де гра є провідним видом діяльності . Вчитель використала на уроці потрібні для кращого засвоєння матеріалу дидактичні ігри.

 2. На скільки пам”ятаю з університету, правильно організований урок+досвід вчителя=запорука успішної діяльності, результативність. Уроки іноземної мови повинні бути такими ж активними і “живими”, як подано у прикладі. Для мене цікавими є вправи, підібрані вчителем до уроку, особливо гра “В іграшковому магазині”(тут діти справді використають всі можлив вивчені слова).

 3. Гра – невід ємна складова навчально- виховного процесу у 1 класі. Частина вправ з уроку Анастасії Іванівни формує навички діалогічного мовлення, більшість – закріплюють вивчені лексичні одиниці. Конспект уроку якісно побудований.