mail@urok-ua.com

Конспект уроку з англійської мови для 6-го класу на тему «Замовляємо їжу телефоном»

Конспект уроку з англійської мови для 6-го класу на тему “Замовляємо їжу телефоном”. Метою уроку є сприяти розвитку в учнів навичок діалогічного мовлення та аудіювання, також розвитку комунікативної компетенції, включаючи вміння взаємодіяти з оточуючими. Учні стають активними учасниками уроку, а не пасивними спостерігачами. На уроці використано методи навчання: робота в парах, робота в малих групах, особлива цінність яких в тому, що учні навчаються працювати в колективі.

Також використовується й рольова гра як форма інноваційних технологій. Інтерактивні методи навчання є частиною особистісно-зорієнтованого навчання, оскільки сприяють соціалізації особистості, усвідомленню себе як частини колективу, своєї ролі і потенціалу. У додатках надані дидактичні матеріали, тексти, демонстраційний та ілюстративний матеріал.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. У своїй розробці уроку вчитель використала різні методи та форми роботи за темою “Їжа”. Діти люблять уроки, на яких навчальний матеріал вивчається з опорою на таблиці, слайди. Матеріал уроку змістовний, насичений. Думаю, колеги оцінять напрацювання вчителя і використають такий матеріал на своїх уроках. Дякую!