mail@urok-ua.com

Конспект уроку з астрономії для учнів 11 класу з елементами stem-освіти

Головна задача сучасного вчителя – створити такі умови для навчання, в яких учню цікаво і комфортно отримувати знання. Учень повинен розуміти у чому необхідність і практичність отриманих знань.
На даному уроці метою було розвивати аналітичне і критичне мислення учнів, навчити дітей висувати дослідницьку гіпотезу, мати свою думку.
При підготовці до такого уроку проведена індивідуальна робота з керівниками груп. Кожна група готувала своє питання. Заслухавши повідомлення груп учні всі разом повинні прийти до певного висновку. А можливо продовжити шукати відповідь на головне питання уроку і далі, у позаурочний час.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Конспект уроку астрономії побудований у формі виступу груп з проєктами. Судячи із завдань груп, ними була проведена чимала самостійна робота по збору інформації. Виконання таких завдань сприяє розвитку творчих здібностей учнів. Презентація містить замало інформації. Дякую.

  2. Учителем були створені творчі групи учнів , отримані дослідницькі завдання. Під час уроку ці об’єднання проезентували результати , а весь клас повинен зробити висновок щодо використання інших планет для землеробства. Я думаю, що стимулювались креативні якості учнів