mail@urok-ua.com

Конспект уроку з природознавства в 3 класі з елементами STEM-освіти

На сучасному етапі STEM-освіта є інноваційним, необхідним та надійним інструментом, який допомагає вчителю розвивати у школярів здібності новаторів. Крім орієнтованого підходу до навчання, до переваг цього методу слід віднести можливості розвитку у дітей критичного та творчого мислення, швидкого реагування на зміну подій, а також наявність великої кількості інноваційних підходів з метою отримання глибоких знань.

В умовах початкової школи формуються навички дослідницької діяльності. Завдяки методикам STEM-освіти творчий та інтелектуальний потенціал дітей спрямовується на дослідження, розуміння навколишнього світу. Зокрема, під час уроку природознавства, присвяченого вивченню корисних копалин рідного краю, вчитель, використовуючи даний підхід, має змогу сформувати інтерес до природних багатств Батьківщини, донести до учнів необхідність раціонального та наукового підходу до їх використання.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Вивчення STEM – освіти – це спосіб допомогти сучасним дітям у майбутньому стати новаторами, цілеспрямованими, творчими і надійними ланками команди, суспільства, країни. Така система освіти вчить жити в реальному швидкоплинному світі, критично мислити.

  2. Цікаво розпочався урок. загадкою було повідомлено тему уроку. Робота в парах дає можливість дітям дослідити і проаналізувати властивості корисних копалин. На уроці використані наукові, технологічні, математичні матеріали. діти поглиблюють знання про історію міста, про властивості заліза…, знайомляться з технологією обробки металів і сплавів. Сучасно. Дякую.