Урок розвитку мовлення в 2-му класі з елементами STEM-освіти

Автор публікації
Автор матеріалу: Урок розвитку мовлення в 2-му класі з елементами STEM-освіти
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Криворізька загальноосвітня школа №79

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Сьогодення об’єктивно стикається з дефіцитом спеціалістів, обізнаних у науковій сфері, здатних брати участь у інноваційних процесах і забезпечити стабільний розвиток суспільства у майбутньому. Тому одним із актуальних напрямків інноваційного розвитку освіти є STEM – орієнтований підхід до навчання. STEM – це наука, технології, інженерія та математика. Впровадження STEM – освіти в початковій ланці школи передбачає стимулювання допитливості, підтримку інтересу до навчання, пошук знань, мотивацію до самостійних досліджень, створення простих конструкцій, ознайомлення із STEM- професіями. На уроці розвитку мовлення у 2 класі вчитель має можливість разом з творчою уявою формувати елементарні навички конструювання, наукову грамотність.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Вже сама назва Вашої роботи зацікавила, адже є надзвичайно інноваційною. Я нещодавно стала учасником вебінару про цю сучасну науку, тому раджу колегам. Дякую за цікаву розробку!

  2. Цікаво було ознайомитися з новим поняттям “STEM”, як наукою. Для вчителів, а саме для розширення його знань з ІКТ, такий матеріал не буде зайвим.