Конспект уроку з біології для 8 класу. Тема: Травлення в ротовій порожнині та шлунку
Автор публікації

ПІБ автора: Бойко Наталія Василівна
Посада: Вчитель біологіїМісце роботи: Лемешівська ЗОШ І-ІІІ ст. Яготинського району Київської області
Наскільки корисна ця публікація?
Натисніть на зірочку, щоб оцінити!
Вікно перегляду документа
Стенди для школи
та дитячого садка
та дитячого садка
ТАКОЖ ВАС МОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ

Вчитель біології Бойко Наталія Василівна
Урок: Травлення людини — Будова та функції системиДізнайтеся про будову і функції травної системи. Деталізований план уроку з актуалізацією знань, мотивацією та інтерактивними вправами.

*Вчитель біології та основ здоров'я *Воробцова Марина Юріївна*
Огляд органів травлення: будова і функціїДетальний план уроку про будову та регуляцію травної системи. Методи навчання: бесіди, таблиці, творчі завдання для розвитку аналізу та узагальнення.

Вчитель біології та хімії Фесенко Оксана Анатоліївна
Травлення у тонкому кишечнику: факти та значенняДізнайтеся про роль слинних залоз, шлункової кислоти та жовчі у травленні в тонкому кишечнику. Важливі факти для розуміння харчування.

Учитель біології Воробцова Марина Юріївна
Огляд органів травлення: будова та функціїВивчіть органи травлення, їх значення та розвиток аналітичних вмінь. Розробка корисних харчових звичок та інтерактивні завдання гарантують цікавий урок.

Вчитель біології Бойко Наталія Василівна
Травлення в кишечнику: урок для учнівДосліджуйте роль кишечника в травленні. Урок зосереджений на функціях та будові органів, визначенні їх значення для організму.

Вчитель хімії та біології Одріна Ольга Степанівна
Урок харчування: ігри та вправи для закріплення знаньДізнайтеся, як засвоїти тему харчування і травлення через ігри, вправи та активності, стимулюючи інтерес і піклуючись про здоров'я!

Учитель біології та хімії Картун Микола Васильович
Біологія: Обмін речовин у гетеротрофівДізнайтеся про живлення, обмін речовин і травні системи гетеротрофів у цьому захоплюючому уроці біології. Оновіть свої знання разом з нами!
Гра “Біологічна мозаїка”, мотиваційний етап із використанням житнього хліба, лабораторне дослідження, складання сенкану – створюють сприятливе тло для засвоєння матеріалу. Вправа “Що я робив на уроці?” влучно поєднує біологію з українською мовою. Дякую за гарні ідеї!
Мені дуже подобається коли на початку уроку вчительдбає про створення сприятливого психологічного клімату в класі. Цікаве також поєднання фізкультхвилинки з вправою ” Так – ні” і диференційоване за трьома рівнями домашнє завдання.Щиро вдячна за цікаву розробку .
І цей конспект уроку дає мені позитивні враження. Вчитель дуже уміло проводить мотивацію навчальної діяльності учнів на всіх етапах уроку, що сприяє збудженню їхнього інтересу до вивчення нової теми, творчої діяльності. Дякую.