mail@urok-ua.com

Конспект уроку з хімії для 10 класу на тему:”Ферум. Ферум(ІІ) оксид і ферум(ІІІ) оксид та відповідні їм гідроксиди. Застосування найважливіших сполук Феруму.”

Конспект уроку з хімії для 10 класу на тему:”Ферум. Ферум(ІІ) оксид і ферум(ІІІ) оксид та відповідні їм гідроксиди. Застосування найважливіших сполук Феруму.”
План -конспект урок,мета якого -розглянути положення Ферума в періодичній системі хімічних елементів ; ознайомитись із фізичними та хімічними властивостями простої речовини заліза, показати залежність будови і властивостей на прикладі сполук Феруму(ІІ) і Феруму(ІІІ); показати застосування сполук Феруму; продовжити формувати навики самостійної роботи з підручником, додатковою літературою, сайтами Інтернету

Конспект уроку

 

 • : Антоненко Ольга Олександрівна
 • : вчитель хімії
 • : Вершино – Кам'янський навчально – виховний комплекс"Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"
 • Конспект уроку з хімії
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
397

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

 1. Всі завдання підібрані таким чином, щоб активізувати увагу учнів, щоб учні були не пасивними слухача¬ми, а активними учасниками.У ході подання нового мате¬ріалу проводиться безпосередня перевірка якості розуміння його учнями. Педагог уміло пов’язує мате¬ріал з життям. Дякую за урок!

 2. Ольга Олександрівна під час мотивації навчальної діяльності використала знання учнями літературного твору й далі логічно продовжила головну думку уроку. Зміст уроку наповнений різноманітними формами і методами навчання, пов*язаний із життям. Рубрика “Це цікаво!” розвиває пізнавальний інтерес учнів. Дякую!