Конспект уроку з хімії для 10 класу на тему:”Ферум. Ферум(ІІ) оксид і ферум(ІІІ) оксид та відповідні їм гідроксиди. Застосування найважливіших сполук Феруму.”

Конспект уроку з хімії для 10 класу на тему:”Ферум. Ферум(ІІ) оксид і ферум(ІІІ) оксид та відповідні їм гідроксиди. Застосування найважливіших сполук Феруму.”
План -конспект урок,мета якого -розглянути положення Ферума в періодичній системі хімічних елементів ; ознайомитись із фізичними та хімічними властивостями простої речовини заліза, показати залежність будови і властивостей на прикладі сполук Феруму(ІІ) і Феруму(ІІІ); показати застосування сполук Феруму; продовжити формувати навики самостійної роботи з підручником, додатковою літературою, сайтами Інтернету

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

 

  • : Антоненко Ольга Олександрівна
  • : вчитель хімії
  • : Вершино – Кам'янський навчально – виховний комплекс"Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"
  • Конспект уроку з хімії
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Всі завдання підібрані таким чином, щоб активізувати увагу учнів, щоб учні були не пасивними слухача¬ми, а активними учасниками.У ході подання нового мате¬ріалу проводиться безпосередня перевірка якості розуміння його учнями. Педагог уміло пов’язує мате¬ріал з життям. Дякую за урок!

  2. Ольга Олександрівна під час мотивації навчальної діяльності використала знання учнями літературного твору й далі логічно продовжила головну думку уроку. Зміст уроку наповнений різноманітними формами і методами навчання, пов*язаний із життям. Рубрика “Це цікаво!” розвиває пізнавальний інтерес учнів. Дякую!