super@urok-ua.com

Конспект уроку з хімії для учнів 10 класу (профільного) з теми “Натрій і Калій”. Урок – естафета

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з хімії для учнів 10 класу (профільного) з теми “Натрій і Калій”. Урок – естафета
Посада: вчитель хімії
Місце роботи: Апостолівський районний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів Зеленодольської міської ради

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Документ описує детальний план уроку хімії для 10 класу на тему “Лужні метали. Натрій і Калій”.

Вчитель: Бойченко Наталія Костянтинівна, учитель хімії, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист.

Мета уроку:

  1. Навчальна: поглибити знання учнів про натрій і калій, їх фізико-хімічні властивості та біологічну роль.
  2. Виховна: формування наукового світогляду та екологічне виховання.
  3. Розвиваюча: розвиток спостережливості, пізнавального інтересу та навичок хімічних вимірювань.

Тип уроку: Урок-естафета, що спрямований на формування загальних навчальних компетентностей.

Обладнання: Періодична таблиця Менделєєва, металічний натрій, мультимедійна презентація тощо.

Хід уроку включає:

  • Актуалізацію знань.
  • Мотивацію навчальної діяльності.
  • Цікаву гру-естафету з виконанням завдань у групах.

Процес уроку завершується підведенням підсумків, оцінюванням та видачею домашнього завдання.

()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Урок проходить в нестандартній формі – естафеті. Чудово побудований і скомпонований кожен етап роботи. Учителька використовує інтерактивні вправи, лабораторну роботу для якіснішого результату. Приємно, коли конспект доповнюють додатки. Дякую.

  2. Наталія Костянтинівна обрала цікаву форму проведення уроку. Мою увагу привернуло використання опорно-логічних схем, обрання учнів-консультантів, створення моніторингової картки для оцінювання досягнень та задумка із квітами з метеликами. Мети уроку досягнуто.