super@urok-ua.com

Конспект уроку з інформатики для 6-го класу на тему “Операції над об’єктами файлової системи”

Автор матеріалу: Конспект уроку з інформатики для 6-го класу на тему “Операції над об’єктами файлової системи”

Конспект уроку з інформатики для 6-го класу на тему “Операції над об’єктами файлової системи” Мета ознайомити учнів з порядком виконання операцій над об’єктами файлової системи; удосконалювати практичні навички роботи з файловими об’єктами (створення, виділення, копіювання, перейменування, переміщення та вилучення об’єктів); файлової системи (ім’я об’єкта, шлях до об’єкта, розширення об’єкта); активізувати пізнавальну активність учнів; сприяти розвитку логічного мислення; формувати вміння узагальнювати, міркувати; виховувати відповідальність, самостійність.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Стандартний, розширений конспект уроку, правильно оформлений, з хорошою структурою. Коли я пояснюю про буфер обміну, стараюсь показати наочно, беру привабливу коробочку та два однакових предмата, 1- це буфер обміну, 2- копіюємо, вирізаємо, відчуваємо ріницю. Дякую.

  2. Вчитель дбає про те, щоб учні засвоювали знання в постійному зіставленні та протиставленні і при цьому використовує й інші методичні засоби(демонстрування наочності). Слайдова презентація організовує пізнавальну діяльність учнів.