mail@urok-ua.com

Конспект уроку з інформатики

Комбінований урок з інформатики призначений для вивчення учнями нових можливостей текстового процесора Word та закріплення практичних навичок.

Вікно перегляду документа

  • : Бабич Олена Василівна
  • : вчитель інформатики та фізики
  • : НВК "ВРГ "Інтелект" – ЗОШ І ступеня" м. Вишгород Київська обл
  • Конспект уроку з інформатики
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Олена Василівна, знову привіт з Хмельницького! Гарне домашнє завдання, звучить як промоушен участі в інформатичному конкурсі. Урок названо “Редагування…” , в уроці є форматування та трішки в домашньому. Дякую.

  2. На мою думку, авторка представила звичайний урок інформатики, у якому витримані усі етапи, новий матеріал розкрито повністю. Але, як на мене, не вистачило достатньо чіткої мотивації, яка б змогла ще більше зацікавити учнів вивчати дану тему, також відсутній такий важливий етап уроку, як “Повторення правил техніки безпеки та поведінки”

  3. Урок побудовано методично вірно, згідно вимог. Подача нового матеріалу чітка, логічна, супроводжується демонстрацією вчителем. Хочу відмітити, що при бузпосередній роботі учні використовують ці знання на практиці, що сприяє підвищенню їх комп*ютерної грамотності. Перед роботою за комп*ютерами слід провести повторення правил ТБ. Успіхів Вам. Дякую.