Конспект уроку з композиції на тему “Нічний пейзаж. Твори українських пейзажистів”, для учнів школи мистецтв

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з композиції на тему “Нічний пейзаж. Твори українських пейзажистів”, для учнів школи мистецтв
Посада: викладач образотворчого мистецтва ДШМ
Місце роботи: Дитяча школа мистецтв №3, м. Миколаєва

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

У цьому уроці червоною стрічкою проходить тема патріотичного виховання учнів за творами українських художників, вдало та послідовно викладено матеріал, щодо ведення роботи над пейзажем, в уроці багато ігрових та заохочувальних моментів для учнів молодшого класу ДШМ.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Урок відповідає методичним вимогам. Вчитель надає докладну інформацію про урок, окремо виділяє методи навчання, оснащення та інше. Різноманітні форми роботи спонувають до творчості. Дякую.

  2. Урок інноваційний. Колосальна творчість учителя і учнів. Всі діти активно взаємодіють між собою. Переконана, що комп’ютер створив на уроці особливий психологічний клімат, у дітей підвищився пізнавальний інтерес. Урок гарний. Дякую.

  3. Дуже сподобався конспект уроку. Автор запропонувала і план, і хід уроку. Всі етапи уроку продумані, насичені пізнавальним матеріалом, розвивальними іграми, чітко визначені в часі. Хотілося б побачити і презентацію. Але і без неї все зрозуміло і цікаво. Дякую!