mail@urok-ua.com

Конспект уроку з літературного читання для 2 класу на тему: “Вступ до теми. Хоч не пишно, аби затишно. Рукавичка.”

З казки про рукавичку починається наше дитинство. Мишка-шкряботушка, жабка-скрекотушка, зайчик-побігайчик, лисичка-сестричка, кабан-іклан, ведмідь-набрідь — ці неперевершені герої тішили ще наших пра-пра-пра-дідусів і бабусь, і неодмінно ще тішитимуть наших пра-пра-пра-внуків і внучок. Ця казка розповідає про щасливу пригоду, яка трапилася з нашими улюбленими героями після того, як вони оселилися в рукавичці.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
45

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Усі вправи,ігровий матеріал, завдання творчого характеру розвивають зв’язне мовлення, пам’ять, мислення учнів. Зацікавив математичний центр. На уроці діти і читають,і співають, і інсценізують- робота знайшлася кожному. Дякую.

  2. На уроці використано різні прийоми та методи навчання. Усні вправи сприяють розвитку логічного мислення, пам*яті, мови та уваги учнів, вони відрізняються динамічністю. Сподобалась робота математичного центру.

  3. Процес формування мотивів навчання починається в початкових класах.І майбутнє ставлення дитини до навчання залежить від учителя,його вміння спонукати учня навчатися з власної волі,з бажанням і радістю.Таким є саме цей урок.Дякую

  4. Емоційно забарвлений урок, відслідковується чітка інтеграція, широкий спектр інтерактивних прийомів. Проведена велика підготовка до уроку. А ще таке заняття сприяє формуванню цінності дружніх стосунків.