Конспект уроку з літературного читання для 2 класу на тему: “Вступ до теми. Хоч не пишно, аби затишно. Рукавичка.”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з літературного читання для 2 класу на тему: “Вступ до теми. Хоч не пишно, аби затишно. Рукавичка.&...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Олексинська ЗОШ I-II ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

З казки про рукавичку починається наше дитинство. Мишка-шкряботушка, жабка-скрекотушка, зайчик-побігайчик, лисичка-сестричка, кабан-іклан, ведмідь-набрідь — ці неперевершені герої тішили ще наших пра-пра-пра-дідусів і бабусь, і неодмінно ще тішитимуть наших пра-пра-пра-внуків і внучок. Ця казка розповідає про щасливу пригоду, яка трапилася з нашими улюбленими героями після того, як вони оселилися в рукавичці.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Вчителька дібрала для дітей різні завдання, в основному ігрового характеру. Але реалізовані не всі цілі (наприклад, визначати особливості жанру казки). Не був поєданий мультфільм із текстом твору. Маю сумніви щодо домашнього завдання. Дякую.

  2. Усі вправи,ігровий матеріал, завдання творчого характеру розвивають зв’язне мовлення, пам’ять, мислення учнів. Зацікавив математичний центр. На уроці діти і читають,і співають, і інсценізують- робота знайшлася кожному. Дякую.

  3. На уроці використано різні прийоми та методи навчання. Усні вправи сприяють розвитку логічного мислення, пам*яті, мови та уваги учнів, вони відрізняються динамічністю. Сподобалась робота математичного центру.

  4. Процес формування мотивів навчання починається в початкових класах.І майбутнє ставлення дитини до навчання залежить від учителя,його вміння спонукати учня навчатися з власної волі,з бажанням і радістю.Таким є саме цей урок.Дякую

  5. Емоційно забарвлений урок, відслідковується чітка інтеграція, широкий спектр інтерактивних прийомів. Проведена велика підготовка до уроку. А ще таке заняття сприяє формуванню цінності дружніх стосунків.