mail@urok-ua.com

Конспект уроку з літературного читання для 2 класу “Верба – мов дівчина золотокоса”

Тип уроку – комбінований. Зміст уроку повністю відповідає вимогам навчальної програми та меті поставлених завдань. Робота з вивчення нового матеріалу характеризується конкретністю й чіткістю реалізації основних завдань уроку. Використання різних видів роботи сприяє зниженню втомленості учнів у процесі роботи. Використання презентації дозволить не тільки доступно викласти новий матеріал, а й закріпити його. Мета презентації – донести інформацію в наочній формі, що легко сприймається. Учень на таких уроках не лише сприймає певну суму знань, а бере активну у їх засвоєнні.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Підготовча робота велика. Впевнена, що не виконати за урок усього запланованого. Багато завдань на етапі мотивації навчальної діяльності. Порада: звертати увагу на формулювання запитань і завдань (Яке було домашнє завдання? Як називається книга, куди Василь Олександрович записував свої думки?). Дякую.

  2. Вчитель творчо підходить до навчання учнів. Використані методичні прийоми сприяють якісному засвоєнню матеріалу. Подобається детальний опис кожного етапу уроку. Інновації додають яскравості, пробуджують пізнавальний інтерес. Дякую.