Конспект уроку з літературного читання і презентація до нього на тему “Світ поезії”для 3 класу

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з літературного читання і презентація до нього на тему “Світ поезії”для 3 класу
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Нагірнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Інтегрований урок з літературного читання та образотворчого мистецтва на тему “Вступ до теми. Читаємо і порівнюємо твори про картини природи. Пейзаж. Уособлення. П. Тичина «Пастелі» (уривок). В.Сосюра «Спокоєм повиті…» з презентацією до нього.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

  1. Мета інтегрованого уроку літературного читання та образотворчого мистецтва реалізована, правда, не зовсім співпадають конспект і презентація. На мою думку, заняття перевантажене завданнями. Не сподобався фон презентації, справляє гнітюче враження. Вибачте.

  2. Досить складна для сприйняття й осмислення у молодшому шкільному віці тема вдало розкривається через інтеграцію. Професійна презентація гармонійно супроводжує урок. Дякую, бажаю подальших успіхів.

  3. Високопрофесійна розробка інтегрованого уроку. Незвичайною є гра на вироблення навички швидкого читання “Прочитай приказку”. Добре сплановане опрацювання картини А. Куїнджі “Червоний захід на Дніпрі”.

  4. Учні знайомляться з видами пейзажу, розвивають творчу уяву під час виконання різноманітних навчальних завдань.Інтеграція спланована вдало, дозволяє поєднати важливі предмети . Під час підсумку діти висловлюють свою думку про урок.

  5. Дане поєднання інтегрованих уроків є вдалим. Урок за структурою є чітким, відповідає віковим можливостям учнів. На уроці “присутні” різні види читання. Тема розкривається послідовно, логічно. Презентація доповнює матеріал уроку. Дякую.

  6. Інтегровані уроки – це завжди цікаво. І мені такі заняття завжди імпонують. Учитель доречно поєнала вивчення пейзажної поезії з творами образотворчого мистецтва.Урок гарно спланований, показано різні види роботи. Мене зацікавила креативна гра ” Диктор телебачення” та сподобалася презентація. Дякую. Успіхів.

  7. З самого початку уроку вчителька вміло психологічно налаштувала дітей на роботу, передала учням своє позитивне ставлення до навчального матеріалу.
    Під час уроку були використані прийоми стимулювання зацікавленості учнів до навчального матеріалу. Весь урок дуже насичений різними цікавими видами роботи. Презентація чудова. Спасибі.)