mail@urok-ua.com

Розробка інтегрованого уроку та презентація до нього (2 клас)

Конспект уроку в цілому відповідає вимогам нового Державного стандарту початкової загальної освіти. Учитель розробила інтегрований урок з природознавства, математики, праці відповідно до цілей освітніх галузей «Природознавства», «Математики», «Праці», для досягнення яких передбачається втілення змісту знань, методів і форм навчання, що дають учням змогу дізнатися про взаємозв’язок між людиною і природою; яку роботу потрібно виконувати людям восени; як складати і розв’язувати задачу за малюнком; про властивості паперу.

Конспект уроку

Презентація

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
126

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Цікавий інтегрований урок. З вашого дозволу, візьму дану розробку собі на замітку, адже інтеграція, наразі, є актуальною. Учні співпрацюють на уроці. вирішують різні завдання. Обладнання та обрані методи допомагають зробити навчання результативним.Дякую.

  2. Урок конструктивний, добре прослідковуються міжпредметні зв’язки, багато цікавого матеріалу, направлений на розвиток самостійних навичок розв’язування завдань, багато наочного матеріалу, формуються комунікативні навички, застосування набутих знань у новій ситуації.