super@urok-ua.com

Розробка інтегрованого уроку та презентація до нього (2 клас)

Автор матеріалу: Розробка інтегрованого уроку та презентація до нього (2 клас)

Конспект уроку в цілому відповідає вимогам нового Державного стандарту початкової загальної освіти. Учитель розробила інтегрований урок з природознавства, математики, праці відповідно до цілей освітніх галузей «Природознавства», «Математики», «Праці», для досягнення яких передбачається втілення змісту знань, методів і форм навчання, що дають учням змогу дізнатися про взаємозв’язок між людиною і природою; яку роботу потрібно виконувати людям восени; як складати і розв’язувати задачу за малюнком; про властивості паперу.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Урок змістовний, детально продуманий. Учитель гарно інтегрує предмети. Завдання підібрані відповідно віку. Під час уроку учитель застосовує інтерактивні вправи, що спонукає учнів до активної роботи. На такому уроці учням ніколи нудьгувати. Яскрава презентація справляє позитивні враження. Вчитель МОЛОДЕЦЬ!

  2. Вчитель вдало поєднує матеріал з математики, природознавства та трудового навчання. Завдання доповнюють одне одного, тому втоми на такому занятті не буде. На уроці багато цікавих моментів: лялькова вистава, групова робота. Чудовим доповненням до уроку є презентація. Дякую!

  3. Гарний сучасний  урок. Завдяки інтеграції тема розглядається з різних точок зору і доводиться, що без труда нема плода. Висока щільність уроку, інтерактивні методи навчання свідчать про майстерність педагога, а  наочність робить урок яскравим.

  4. Цікавий інтегрований урок. З вашого дозволу, візьму дану розробку собі на замітку, адже інтеграція, наразі, є актуальною. Учні співпрацюють на уроці. вирішують різні завдання. Обладнання та обрані методи допомагають зробити навчання результативним.Дякую.

  5. Урок конструктивний, добре прослідковуються міжпредметні зв’язки, багато цікавого матеріалу, направлений на розвиток самостійних навичок розв’язування завдань, багато наочного матеріалу, формуються комунікативні навички, застосування набутих знань у новій ситуації.