super@urok-ua.com

Конспект уроку з математики. Число і цифра 7. Утворення числа способом прилічування 1. Порівняння чисел у межах 7. Попереднє і наступне числа. Написання цифри 7.

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з математики. Число і цифра 7. Утворення числа способом прилічування 1. Порівняння чисел у межах 7. Попер...
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: НВК "Школа-гімназія-ліцей" № 10

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Тема: Число і цифра 7. Утворення числа способом прилічування. Порівняння чисел у межах 7. Написання цифри 7.

Мета: Введення поняття числа “сім”, навчання написанню цифри 7, порівняння предметів, співвіднесення кількості предметів з числом, вправи в лічбі, складання, читання та запис прикладів на додавання, розвиток уваги та мислення.

  1. Організаційний момент: Уявлення себе мудрецями, подорож до чарівної країни Математики.
  2. Повторення: Робота в парах, прямий і зворотний рахунок, пошук пропущеного числа, математичний диктант.
  3. Вивчення нового матеріалу: Склад числа 7, написання цифри 7.
  4. Закріплення: Фізкультхвилинка “Компот”, робота в групах з прикладами на число 7.
  5. Підсумок: Рефлексія та самооцінювання.
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Тетяно Миколаївно! З ким поведешся – того наберешся. Ви пішли за мудрецями – відповідно, мудрими виростуть Ваші діти. В цьому переконалася, коли познайомилася з конспектом Вашого уроку. Динамічний початок, методично правильно дібрано види та форми роботи. Все склалося в послідовну схему. Урок відбувся. Дякую за лаконічність і виваженість. Успіхів!

  2. Сподобався девіз уроку , який спонукає учнів до мислення..Слід чітко виділити етап повідомлення теми і мети уроку та мотивацію навчальної діяльності. Вчитель використовує оздоровчу методику, зокрема пальчикову гімнастику.