Конспект уроку з математики для 1 класу з теми: “Склад числа 10. Послідовність чисел в межах 10. Запис чисел. Попереднє і наступне число. Складання і розв’язування прикладів на додавання. Переставний закон дії додавання.”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з математики для 1 класу з теми: “Склад числа 10. Послідовність чисел в межах 10. Запис чисел. Попе...
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: Запорізький НВК №42

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Даний матеріал допоможе педагогам цікаво провести урок з теми: “Склад числа 10”. Для першого класу важливо, щоб урок був насичений цікавими подіями, героями, використанням ІКТ.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Дана презентація – це доповнення до уроку математики. З нею першокласники зможуть подорожувати разом з казковими героями відомої дитячої казки – Білосніжкою та гномами. Першокласники дуже люблять математику. Тож якщо їм запропонувати такі цікаві уроки, вони будуть проходити жваво. Дякую.

  2. Мені сподобалося, дуже чіткий конспект. Окрім знань, які ви даєте дітям на уроці, ви ще й правильно мотивуєте їх: навчаєте учнів не боятися помилок і шукати правильну відповідь, не зупиняючись перед труднощами.

  3. Подобається , що вчитель докладно розписує кожний етап, використовує інтерактивні методи навчання. Технічні засоби навчання дозволяють осучаснити урок . Презентація яскрава, впевнена, вона сподобалась учням.

  4. Урок поєднаний з мультиплікаційними героями – завжди цікавий. На слайдах – гноми просто чудові. Єдине б зазначила, що якщо опрацьовуємо переставний закон додавання, то доречно буде говорити: числа переставлю місцями, а не поміняю. А за урок дякую.