Конспект уроку з математики для 1 класу

Конспект уроку з математики для 1 класу
Урок готувала з натхненням!

Мета: ознайомити дітей з переставною властивістю додавання, довести доцільність використання закону при обчисленні прикладів, закріпити вміння та обчислювальні навички додавання вдосконалювати уміння розв’язувати задачі , розвивати мислення учнів, тренувати пам’ять, виховувати любов до математики.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Даний урок зацікавить дітей, у нього є провідна тематика, є і навчальна, вчитель робить усе для того, щоб дітям було цікаво. Урок побудований методично правильно. Особисто мені дуже вдалою видається вправа “Дзеркало” та практична вправа. Чудовий, динамічний урок, на якому діти не встигають втомитись.

  2. Гарний, сучасний урок. Присутні різні форми роботи, інноваційні методи навчання. Створення проблеми на уроці говорить про невимушену атмосферу на уроці, розвиток творчих здібностей, прагнення вчителя формувати компетентну особистість.

  3. І знову дозволю собі не погодитися з коментарем пані Світлани. Немає нічого поганого в тому, що на уроці присутні гості. Можливо в тій місцевості, де Ви працюєте не прийнято проводити відкриті уроки, але у багатьох областях та районах України ця форма методичної роботи актуальна й донині. І я особисто, на всі 100%, підтримую таку форму роботи. Відкритий урок – не “показуха”, а стимул для вчителя працювати краще, активніше, шукати та творити.
    Щодо уроку, який представила нам Олена Іванівна, то ця розробка складена методично грамотно, присутні всі етапи уроку, відповідає віковим особливостям першокласників. Наснаги Вам, колего, та подальших творчих звершень!

  4. Зразу зауважила, що нема привітання для гостей на початку уроку, а значить це не “урок- показуха”, а звичайний. І це дуже добре. Матеріал подається у доступній ігровій формі, присутні різні форми роботи. Все, як і повинно бути. Успіхів вам.