mail@urok-ua.com

Конспект уроку з математики для 3 класу. Лічильна одиниця – сотня. Лічба в межах 199. Утворення чисел прилічуванням 1 та за їх десятковим складом

Запропоновано розробку нестандартного уроку з математики для 3 класу .Математичний ярмарок з використанням інноваційних технологій. Лічильна одиниця – сотня. Лічба в межах 199. Утворення чисел прилічуванням 1 та за їх десятковим складом.

Конспект уроку

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
401

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Вікторія Володимирівна пропонує побувати на математичному ярмарку. На уроці все відповідає даній формі проведення, присутній міжпредметний зв*язок. Учні купують необхідний товар не за гроші, а за знання. гадаю, все вдалося. Дякую.

  2. Нетрадиційний урок , який не тільки вчить дітей математики, а й прищеплює любов, повагу до народних традицій. Все логічно побудовано і сплановано, на такому уроці вчитись легко та цікаво. Дякую.

  3. При складанні уроку вчитель підібрав різні інтерактивні вправи та прийоми: робота в парах, вправа “кошик”, логічна задача. Урок цікавий, насищений, динамічний. Вчитель розумно підійшов до виховного моменту, звертає увагу дітей на розв’язування різних задач.

  4. Надзвичайно цікавий урок, цікава форма проведення, веселий ярмарочний настрій, інтерактивні вправи, геометричний народознавчий матеріал, музичний супровід, прекрасний урок, вчитель – молодець!